MagPad Mini 380 Barva: Modrý

609 

MagPad Mini 380 Barva: Modrý od předního výrobce MagPad je právě nyní na našich stránkách v akci. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. MagPad Mini 380 Barva: Modrý – nakoupíte u nás nyní za 609 Kč

Katalogové číslo: 8595631600474 Kategorie: ,
Výrobce:MagPad

Popis produktu

MagPadMini  je magnetická vzdělávací a psací tabule, která pomáhá dětem rozvíjet fantazii, grafické dovednosti, jemnou motoriku a matematické a jazykové dovednosti.

Skládá se z magnetické mřížky a magnetické tužky. Magnetická mřížka-tabulka MagPadu Mini je vybavena 380 kulatými otvory se zapuštěnými magnety. Ty se objeví ve chvíli, kdy k tabulce přiblížíte či po ní přejedete magnetickou tužkou a umožní vám “kreslit” různé obrázky, čísla a písmena.

Každá sada obsahuje i soubor přiložených obrázků, dle kterých můžete kreslit, pokud vám náhodou dojde fantazie. MagPad je navržen a vyroben tak, aby byl maximálně bezpečný. Magnetické kuličky jsou velmi pevně uzavřeny v tabulce, takže nevypadnou.

Místo gumy stačí po obrázku přejet prstem či hranou magnetické tužky a kuličky tak zatlačit zpět. Pak již nezbývá než kreslit další obrázek.

Rozměry a specifikace produktu MagPad – Mini: 380 kuliček, rozměr tabulky 215x174x12mm

Použitý materiál: plast

Dostupné v červené, modré a černé barvě.

 

 

Další vlastnosti: Barva Modrý. . . . . . . . . . .