LEGO CITY Citizens – batůžek

399 

LEGO CITY Citizens – batůžek od dodavatele s dlouholetou historií Lego City je právě teď u nás za super cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. LEGO CITY Citizens – batůžek levně za cenu 399 Kč

Katalogové číslo: AF507862256 Kategorie: , ,
Výrobce:Lego City

Popis produktu

“Tento LEGO batůžek byl navržen s pevnou zádovou konstrukcí z prodyšného materiálu k zajištění vysokého pohodlí při nošení. Má nastavitelné polstrované ramenní popruhy, prostornou hlavní kapsu s efektním 3D motivem oblíbené LEGO Ninjago postavičky a 2 síťované kapsy na drobné předměty či láhev s vodou po stranách. Reflexní prvky jsou umístěny na všech stranách batohu. K zajištění co největší bezpečnosti je na přední straně batohu reflexní poutko na přichycení signálního světla. Popis produktu: – Reflexní prvky po všech stranách batohu – Polstrované ramenní popruhy – Pevný zadní panel z prodyšného materiálu – Boční síťované kapsy na drobné předměty či láhev s vodou – Ikonický LEGO Ninjago design s 3D efektem na přední kapse batohu Rozměry: 26 x 32 x 7 cm (Š x V x H) Hmotnost: 350 g Objem: 8 l Materiál: Polyester”

Další vlastnosti: Výrobce Lego City. Určeno pro Kluky i Holky. Země původu mimo EU. Hmotnost jednoho kusu včetně balení 0.0 kg. Výška výrobku 0.0 cm. Šířka výrobku 0.0 cm. Délka výrobku 0.0 cm. Sortiment 2. . . .